O nas

Witaj na stronie Holide, polskiego oddziału firmy Kelioniu Panorama, której korzenie sięgają prawie 3 dekady wstecz. Nasza historia zaczęła się w Litwie, gdzie stworzyliśmy naszą siedzibę główną, a dziś jesteśmy dumni z tego, że rozpoczynamy nasze działania także i w Polsce.

Świadczymy usługi pośrednictwa w sprzedaży usług turystyki od ponad 28 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 15 tysięcy klientów w krajach bałtyckich. Od 2022 roku działamy również w Polsce. Holide - Twoje wakacje zaczynają się tutaj!

Dlaczego warto nam zaufać?

Oszczędzamy czas i pieniądze

Otrzymując propozycję podróży możesz być pewien, że sprawdziliśmy wszystkich operatorów. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze dostępne oferty w najlepszych cenach.

Cenimy współpracę

Tworzymy w firmie pozytywne środowisko emocjonalne i wspieramy wzajemną tolerancję. Cenimy dobry nastrój i wierzymy, że przyczynia się to na efekty naszej pracy.

Oferujemy sprawdzone hotele

Oferujemy tylko sprawdzone hotele, w których byliśmy osobiście lub te, które polecają nasi klienci. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania w założonym budżecie.

Zapewniamy stałą opiekę

Dbamy o pozytywne wrażenia klientów podczas podróży oraz reprezentujemy ich interesy. Wiemy jak zaopiekować się turystami podczas nagłych i kryzysowych sytuacji.

Opinie

Dziękujemy za zorganizowanie wakacji. Wszystko przebiegło sprawnie, informacje była udzielana na bieżąco i nie mieliśmy żadnych problemów. To była niezapomniana podróż. Pozytywnie zaskoczył nas hotel - jedzenie codziennie było inne, mieliśmy naprawdę niezwykle duży wybór. Warto również wspomnieć o uprzejmym personelu i świetnej obsłudze. Wróciliśmy dobrze wypoczęci i przede wszystkim szczęśliwi. Dziękujemy!

Tomasz
Egipt

Wycieczki, na których byliśmy, zostawiły na nas ogromne wrażenie. Odważyliśmy się m. in. na safari na quadach u Beduinów. Wybraliśmy się również na wycieczkę łodzią na wyspę Giftun. Mieliśmy okazję ponurkować na rafach koralowych. Bardzo spodobała mi się też wycieczka na targowisko w Hurghadzie. Poczułam się tam jak prawdziwy tubylec. To była wspaniała podróż i mam nadzieję, że wrócimy ponownie. Dziękujemy!

Joanna
Egipt, Hurghada

Miałem przyjemność korzystać z usług tego biura podróży, a obsługa była naprawdę fantastyczna. Konsultantka, z którą rozmawiałem, była bardzo uprzejma i pomocna. Zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania i udzielić wszelkich informacji, które potrzebowałem.

Podczas rozmowy pani konsultantka wykazywała duże zaangażowanie i troskę o moje potrzeby, a także zaproponowała mi kilka interesujących opcji podróży, z których mogłem wybrać. Była bardzo cierpliwa i skrupulatnie tłumaczyła mi wszystkie szczegóły związane z podróżą.

Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro podróży każdemu, kto szuka profesjonalnej obsługi i pomocy w organizacji wakacji.

Adrian
Turcja, Side

Serdecznie dziękujemy za świetnie zorganizowaną wycieczkę do Kamelya K club, wszystko było na najwyższym poziomie :)
 
 

Ewa
Kamelya K Club

Nasz międzynarodowy zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie i prawdziwi miłośnicy podróży.

Współpracujemy tylko z najlepszymi touroperatorami i pomagamy klientom znaleźć najkorzystniejsze oferty spośród tysiąca na rynku. Dzięki naszej obecności w Polsce, chcemy zaproponować polskim klientom wyjątkowe doświadczenia podróżnicze. Jesteśmy otwarci na współpracę z lokalnymi partnerami, którzy pomogą nam w realizacji naszych celów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Bądźmy razem na drodze do odkrywania nowych miejsc i przepięknych krajobrazów, a my zadbamy o każdy szczegół, by Twoja podróż była niezapomniana.

Pozdrawiamy, Zespół Holide

Twoja prywatność

Niniejsza strona internetowa korzysta z ciasteczek (ang. Cookies). Jeżeli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk „Zgadzam się”. Więcej